+48 608 206 721 biuro@inprox.pl

OBSŁUGA INFORMATYCZNA
(OUTSOURCING IT) DLA FIRM

Outsourcing IT zarządzany przez INPROX

OUTSOURCING IT DLA FIRM

To co najważniejsze powierz profesjonalistom.

Outsourcing IT?

Tak! To najlepsze rozwiązanie dla klientów, którzy chcą zapewnić sobie profesjonalne wsparcie w obsłudze informatycznej dla firm. Największą zaletą prowadzonego przez nas outsourcingu IT jest możliwość zaangażowania takiej ilości personelu i wyspecjalizowanej w takim obszarze, jaki jest niezbędny dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Nasza obsługa informatyczna wspomaga optymalizację, bezpieczeństwo, automatyzację, jak i efektywność działania całej infrastruktury IT. Każda świadczona przez nas obsługa informatyczna dla firm jest zgodna z dobrymi praktykami i zaleceniami, w szczególności standardu ITIL oraz z uzgodnionymi parametrami SLA. Dzięki takim wytycznym możesz mieć pewność, że powierzona nam obsługa to właściwa decyzja, szczególnie jak sprawdzisz cennik naszego wsparcia informatycznego. Jeżeli prowadzisz działalność w Gdańsku, Gdyni, Sopocie czy w niedalekiej okolicy nie wahaj się i zadzwoń!


Obsługa informatyczna dla firm obejmuje 3 rodzaje usług, jakie wykonywane są w ramach działań outsourcingu IT.

Obsługa informatyczna przez firmę

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Jest formą pełnego outsourcingu it dedykowanego dla przedsiębiorstw i instytucji z bardziej złożoną infrastrukturą it. Kompleksowa obsługa informatyczna dla firm zapewnia 24h nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich procesów i natychmiastową reakcję w przypadku awarii.

CZĘŚCIOWA OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Obsługa informatyczna obejmująca monitorowanie procesów informatycznych oraz reakcję na zgłaszane usterki w ustalonym czasie (SLA). Dedykowana dla przedsiębiorstw nie wymagających pełnego etatu informatycznego, ceniących sobie fachowe doradztwo i rozwiązania szyte na miarę w atrakcyjnej cenie.

INCYDENTALNA OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Jest opcją dla Klientów potrzebujących sporadycznego wsparcia informatycznego, nie wymagającego natychmiastowej reakcji m. in. doradztwo, zakup i konfiguracja sprzętu, reinstalacja i aktualizacja systemów czy optymalizacja procesów IT.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ DLA FIRM OD INPROX?

Sprawdź co przekonało naszych obecnych Klientów do współpracy.

Wiedza w pakiecie

To co dziś daje przewagę w świecie biznesu to wiedza i technologia. Know-how, różnorodne doświadczenia, wyspecjalizowany personel, dostęp do najnowszych technologii z obszaru informatyki, to tylko niektóre z aspektów, dzięki którym pomagamy naszym Klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i całego województwa pomorskiego przy obsłudze informatycznej stać się liderami w swoim segmencie.

Zastępstwa pracowników

Nawet w najlepiej zarządzanej firmie nie da się przewidzieć kiedy pracownik uda się na zwolnienie lekarskie lub zwolni się z pracy. Przy naszym wsparciu informatycznym nie musisz się już tego obawiać, ponieważ gwarantujemy pełną zastępowalność naszych pracowników oraz pomoc w najmniej oczekiwanym czasie w dostępnej cenie.

Chwilowe spiętrzenia

Spiętrzenie prac, czyli tzw. piki stały się już dla wielu firm standardem, dlatego oferujemy naszym Klientom wsparcie informatyczne w sytuacjach kiedy potrzebna jest większa ilość wyspecjalizowanego personelu informatycznego. Pamiętaj, że cena dojazdu do Gdańska, Gdyni czy Sopotu jest zawsze za darmo.

Prosty cennik

Jedna obsługa, jedna faktura, jedna cena, jedno przejrzyste rozliczenie w jednym miesiącu. Dodatkowo dogodny termin płatności - to to, co jest potrzebne każdej firmie, aby z przyjemnością korzystać z naszej pomocy informatycznej czy pełnego outsourcingu it.

Gwarancja obsługi

Jakość z jaką obsługujemy informatycznie naszych Klientów jest naszym nadrzędnym priorytetem, co w pełni poświadczają nasi obecni Klienci. Dlatego za każdym razem dajemy nie tylko zapewnienie, ale i gwarancję na wykonywaną przez nas pomoc informatyczną.

Dostępność 24/7

Rozwój firm wymusza na nich funkcjonowanie często nawet 24h przez 7 dni w tygodniu. My dopasowując się do naszych Klientów, również świadczymy outsourcing IT w takim systemie, dlatego niezależnie od czasu awarii jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Skorzystaj z błyskawicznej wyceny obsługi informatycznej, ofertę cenową otrzymasz w 30 minut!

Sprawdź >

PRZYKŁADOWY CENNIK OUTSOURCINGU
INFORMATYCZNEGO

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń, a zrobimy to za Ciebie.

Ekonomiczny

dopasowany do budżetu

od 499PLN/mc

 • Komputery: 3-15
 • Serwery: 1
 • Bezpłatny dojazd: 1
 • Czas reakcji: 4h
 • Sprzęt zastępczy: NIE
 • System HelpDesk: TAK

 • Bezpłatny audyt: NIE

No limit

dopasowany do wysokich wymagań

od 1999PLN/mc

 • Komputery: do 30
 • Serwery: do 5
 • Bezpłatny dojazd: No limit
 • Czas reakcji: 1h
 • Sprzęt zastępczy: TAK
 • System HelpDesk: TAK

 • Bezpłatny audyt: TAK

PO CO OUTSOURCING IT?

Informatyzacja stała się już standardem dla firm, a nie, jak to było dotychczas dodatkowym atutem. Nasza obsługa informatyczna pozwala przede wszystkim zautomatyzować czasochłonne procesy, a co za tym idzie bezpośrednio zmniejszać koszty czy podnieść ceny dzięki wyższej jakość świadczonych usług. Kolejnym plusem naszego outsourcingu IT dla firm jest tworzenie obrazu przedsiębiorstw, co daje dostęp do praktycznie nieskończonej i bezcennej ilości danych na temat własnego przedsiębiorstwa m.in. rentowności procesów, skuteczności wprowadzanych zmian, rezultatów pracowników i wielu innych. Ważnym zadaniem obsługi informatycznej jest również udostępnianie zasobów poprzez coraz bardziej złożone sieci komputerowe. W praktyce daje to możliwość przekazywania pracownikom takiej ilości danych jaką chcemy im przekazać.
Outsourcing IT u Klienta

Naprawa awarii

Brak dostępu do Internetu, serwera czy komputera powoduje zmniejszenie produktywności przedsiębiorstwa, a to zmniejsza jego zyski. Długotrwała awaria może doprowadzić nawet do upadku projektu czy straty ważnego kontrahenta. Tym samym tak ważne jest, aby posiadać obsługę informatyczną dla firm.

Profilaktyka

Wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego po usunięciu wszystkich bieżących awarii, powinno się zaplanować działania prewencyjne w celu uniknięcia często powtarzających się incydentów. Dopiero takie działanie przynosi wymierne i długoterminowe oszczędności dla firmy.

Bezpieczeństwo

W dobie kiedy otwarcie podejrzanego załącznika powoduje zaszyfrowanie całego komputera, a wejście na niezaufaną stronę może zakończyć się utratą lub kradzieżą danych, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych zasobów. Szczególnie jest to istotne, gdy posiadamy dane wrażliwe np. pracowników lub kontrahentów.

Doradztwo

W dzisiejszych czasach rozwój firmy związany jest z rozwojem informatyzacji. Aby zwiększyć jej produktywność niezbędne jest zmodyfikowanie lub cykliczna wymiana obecnej infrastruktury IT, jak i przynależnych do niej systemów, tak by w okresie długoterminowym działania te wspierały cele stawiane przed przedsiębiorstwem.

Optymalizacja

Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych odbywa się obecnie głównie za sprawą zaawansowanej informatyzacji przedsiębiorstwa. Integracja systemów informatycznych, monitorowanie procesów, automatyczne reagowanie, usprawnianie infrastruktury sieciowej czy wdrażanie rozwiązań autorskich wprost zwiększa wydajność pracy systemów i pracowników, a co za tym idzie zwiększa wydajność przedsiębiorstwa.

POMOC ZDALNA

Usługa zdalnego wsparcia informatycznego (on-line) pozwala na łączenie się z urządzeniami naszych Klientów takimi jak komputer czy serwer za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu nasi specjaliści mogą zobaczyć i ocenić skale zgłaszanej awarii, bezpośrednio na urządzeniu, na którym awaria nastąpiła. Pomoc zdalna przy obsłudze informatycznej przede wszystkim przyśpiesza reakcję na zaistniałe problemy oraz pozwala zdiagnozować formę potrzebnej pomocy informatycznej.
Zdalna obsługa informatyczna TeamViwer

  NARZĘDZIA

Najczęściej używanym przez nas oprogramowaniem do świadczenia pomocy zdalnej przy outsourcingu IT jest aplikacja TeamViewer. Zaimplementowany w nim zdalny pulpit pomaga w bezpieczny i efektywny sposób wspierać naszych Klientów na odległość poprzez konfiguracje ich stacji roboczych bez względu na miejsce ich aktualnego pobytu.


Realizujemy też pomoc zdalną za pomocą protokołu SSH i połączeń konsolowych dla zaawansowanych urządzeń sieciowych.

NASI KLIENCI

Posiadamy w swoim portfolio usług informatycznych największe Polskie firmy
Zarezerwuj termin