+48 690 889 959 biuro@inprox.pl

OBSŁUGA INFORMATYCZNA
(OUTSOURCING IT) DLA FIRM

Outsourcing IT zarządzany przez INPROX

OUTSOURCING IT DLA FIRM

To co najważniejsze powierz profesjonalistom.

Outsourcing IT?

Tak! To najlepsze rozwiązanie dla klientów, którzy chcą zapewnić sobie profesjonalne wsparcie w obsłudze informatycznej dla firm. Największą zaletą prowadzonego przez nas outsourcingu IT jest dobry cennik i możliwość zaangażowania takiej ilości personelu i wyspecjalizowanej w takim obszarze, jaki jest niezbędny dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Nasza opieka wspomaga optymalizację, bezpieczeństwo, automatyzację, jak i efektywność działania całej infrastruktury IT. Każda świadczona przez nas obsługa informatyczna dla firm jest zgodna z dobrymi praktykami i zaleceniami, w szczególności standardu ITIL oraz z uzgodnionymi parametrami SLA. Dzięki takim wytycznym możesz mieć pewność, że powierzenie nam wsparcia to właściwa decyzja. Jeżeli prowadzisz działalność w Gdańsku, Gdyni, Sopocie czy w niedalekiej okolicy nie wahaj się i zadzwoń!


Obsługa informatyczna dla firm obejmuje 3 rodzaje usług, jakie wykonywane są w ramach działań outsourcing IT

Obsługa informatyczna firm

KOMPLEKSOWA

Jest formą pełnego outsourcingu it dedykowanego dla przedsiębiorstw i instytucji z bardziej złożoną infrastrukturą it. Kompleksowa obsługa informatyczna dla firm zapewnia 24h nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wszystkich procesów i natychmiastową reakcję w przypadku awarii.

CZĘŚCIOWA

Wsparcie obejmuje monitorowanie procesów informatycznych oraz reakcję na zgłaszane usterki w ustalonym czasie (SLA). Dedykowana dla przedsiębiorstw nie wymagających pełnego etatu informatycznego, ceniących sobie fachowe doradztwo i rozwiązania szyte na miarę.

INCYDENTALNA

Jest opcją dla Klientów potrzebujących sporadycznego wsparcia, nie wymagającego natychmiastowej reakcji m. in. doradztwo, zakup i konfiguracja sprzętu, reinstalacja i aktualizacja systemów czy optymalizacja procesów IT.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ DLA FIRM OD INPROX?

Sprawdź co przekonało naszych obecnych Klientów do współpracy.

Wiedza w pakiecie

To co dziś daje przewagę w świecie biznesu to wiedza i technologia. Know-how, różnorodne doświadczenia, wyspecjalizowany personel, dostęp do najnowszych technologii z obszaru informatyki, to tylko niektóre z aspektów, dzięki którym pomagamy naszym Klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i całego województwa pomorskiego stać się liderami w swoim segmencie.

Zastępstwa pracowników

Nawet w najlepiej zarządzanej firmie nie da się przewidzieć kiedy pracownik uda się na zwolnienie lekarskie lub zwolni się z pracy. Przy naszym wsparciu nie musisz się już tego obawiać, ponieważ gwarantujemy pełną zastępowalność naszych pracowników oraz pomoc w najmniej oczekiwanym czasie.

Chwilowe spiętrzenia

Spiętrzenie prac, czyli tzw. piki stały się już dla wielu firm standardem, dlatego oferujemy naszym Klientom pomoc w sytuacjach kiedy potrzebna jest większa ilość wyspecjalizowanego personelu. Pamiętaj, że koszt dojazdu do Gdańska, Gdyni czy Sopotu jest zawsze za darmo.

Proste rozliczanie

Jedna obsługa, jedna faktura, jeden cennik, jedno przejrzyste rozliczenie w jeden miesiąc. Dodatkowo dogodny termin płatności - to to, co jest potrzebne każdej firmie, aby z przyjemnością korzystać z naszej pomocy czy pełnego outsourcingu it.

Gwarancja

Jakość z jaką obsługujemy naszych Klientów jest naszym nadrzędnym priorytetem co w pełni poświadczają nasi obecni Klienci. Dlatego za każdym razem dajemy nie tylko zapewnienie, ale i gwarancję na wykonywaną przez nas pracę.

Dostępność 24/7

Rozwój firm wymusza na nich funkcjonowanie często nawet 24h przez 7 dni w tygodniu. My dopasowując się do naszych Klientów, również świadczymy outsourcing IT w takim systemie, dlatego niezależnie od czasu awarii jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Skorzystaj z błyskawicznej wyceny, ofertę cenową otrzymasz w 30 minut!

Sprawdź >

PRZYKŁADOWY CENNIK OUTSOURCINGU
INFORMATYCZNEGO

Dopasuj ceny obsługi informatycznej do swoich potrzeb lub zadzwoń, a zrobimy to za Ciebie.

Ekonomiczny

dopasowany do budżetu

od 499PLN/mc

 • Komputery: 3-15
 • Serwery: 1
 • Limit godzin: 4-12h
 • Czas reakcji: 6h
 • Sprzęt zastępczy: NIE
 • System HelpDesk: NIE

 • Testowa wizyta: NIE

Profesjonalny

dopasowany do wysokich wymagań

od 1999PLN/mc

 • Komputery: od 26
 • Serwery: od 2
 • Limit godzin: od 28h
 • Czas reakcji: 2h
 • Sprzęt zastępczy: TAK
 • System HelpDesk: TAK

 • Testowa wizyta: TAK

PO CO OUTSOURCING IT?

Informatyzacja stała się już standardem dla firm, a nie, jak to było dotychczas dodatkowym atutem. Nasza obsługa pozwala przede wszystkim zautomatyzować czasochłonne procesy, a co za tym idzie bezpośrednio zmniejszać koszty czy podnieść ceny dzięki wyższej jakość świadczonych usług. Kolejnym plusem naszej obsługi informatycznej dla firm jest tworzenie obrazu przedsiębiorstw, co daje dostęp do praktycznie nieskończonej i bezcennej ilości danych na temat własnego przedsiębiorstwa m.in. rentowności procesów, skuteczności wprowadzanych zmian, rezultatów pracowników i wielu innych. Ważnym zadaniem outsourcingu IT jest również udostępnianie zasobów poprzez coraz bardziej złożone sieci komputerowe. W praktyce daje to możliwość przekazywania pracownikom takiej ilości danych jaką chcemy im przekazać.
informatyk w firmie

Naprawa awarii

Brak dostępu do Internetu, serwera czy komputera powoduje zmniejszenie produktywności przedsiębiorstwa, a to zmniejsza jego zyski. Długotrwała awaria może doprowadzić nawet do upadku projektu czy straty ważnego kontrahenta. Tym samym tak ważne jest, aby posiadać obsługę informatyczną dla firm.

Profilaktyka

Wiemy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego po usunięciu wszystkich bieżących awarii, powinno się zaplanować działania prewencyjne w celu uniknięcia często powtarzających się incydentów. Dopiero takie działanie przynosi wymierne i długoterminowe oszczędności dla firmy.

Bezpieczeństwo

W dobie kiedy otwarcie podejrzanego załącznika powoduje zaszyfrowanie całego komputera, a wejście na niezaufaną stronę może zakończyć się utratą lub kradzieżą danych, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo naszych zasobów. Szczególnie jest to istotne, gdy posiadamy dane wrażliwe np. pracowników lub kontrahentów.

Doradztwo

W dzisiejszych czasach rozwój firmy związany jest z rozwojem informatyzacji. Aby zwiększyć jej produktywność niezbędne jest zmodyfikowanie lub cykliczna wymiana obecnej infrastruktury IT, jak i przynależnych do niej systemów, tak by w okresie długoterminowym działania te wspierały cele stawiane przed przedsiębiorstwem.

Optymalizacja

Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych odbywa się obecnie głównie za sprawą zaawansowanej informatyzacji przedsiębiorstwa. Integracja systemów informatycznych, monitorowanie procesów, automatyczne reagowanie, usprawnianie infrastruktury sieciowej czy wdrażanie rozwiązań autorskich wprost zwiększa wydajność pracy systemów i pracowników, a co za tym idzie zwiększa wydajność przedsiębiorstwa.

POMOC ZDALNA

Usługa zdalnego wsparcia (on-line) pozwala na łączenie się z urządzeniami naszych Klientów takimi jak komputer czy serwer za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu nasi specjaliści mogą zobaczyć i ocenić skale zgłaszanej awarii, bezpośrednio na urządzeniu, na którym awaria nastąpiła. Pomoc zdalna przede wszystkim przyśpiesza reakcję na zaistniałe problemy oraz pozwala zdiagnozować formę potrzebnego wsparcia.
team viewer

  NARZĘDZIA

Najczęściej używanym przez nas oprogramowaniem do świadczenia pomocy zdalnej jest aplikacja team viewer. Zaimplementowany w nim zdalny pulpit pomaga w bezpieczny i efektywny sposób wspierać naszych Klientow na odległość poprzez konfiguracje ich stacji roboczych bez względu na miejsce ich aktualnego pobytu.


Realizujemy też pomoc zdalną za pomocą protokołu SSH i połączeń konsolowych dla zaawansowanych urządzeń sieciowych.

NASI KLIENCI

Posiadamy w swoim portfolio największe Polskie firmy