+48 608 206 721 biuro@inprox.pl

Systemy WWW i sklepy Internetowe

Zaprezentuj się z najlepszej strony.

INTUICYJNY I PROSTY WYGLĄD

UX i UI jako myśl przewodnia

Jeszcze kilka lat temu bardzo rzadko zwracało się tak ogromną uwagę na dostosowanie wyglądu i funkcjonalności do wymogów, a w szczególności doświadczenia użytkownika, ponieważ nie było takiej świadomości. W dzisiejszych czasach jednak strony WWW czy sklepy internetowe są na tyle złożone i rozbudowane, że ktoś odwiedzający je pierwszy raz powinien swobodnie oraz bez chwili zawahania poruszać się po takim systemie.

[UI] User Interface (interfejs użytkownika) - to cały wygląd sklepu czy strony internetowej w odniesieniu szczególnie do szaty graficznej, szkicu, zależności między elementami składowymi itd.

[UE] User Experience (doświadczenia użytkownika) - to odczucia, które ma użytkownik korzystający ze strony, czy aplikacji, a więc jest to najczęściej intuicyjność działania, funkcjonalność, przydatność informacji.

Inprox Software >
interfejs aplikacji

grafika aplikacjiDOPASOWANA GRAFIKA

Indywidualny projekt czy gotowy szablon?

Oferujemy naszym Klientom zarówno indywidulane projekty graficzne zawierające również redesign obecnych znaków marketingowych oraz bardziej ekonomiczne rozwiązania w postaci znalezienia i zaimplementowania gotowych szablonów/tematów.

Współpracując wyłącznie z doświadczonymi grafikami i projektantami z okolic miasta Gdańsk mamy pewność, że wykonywane przez nas usługi w tym zakresie są na najwyższym poziomie. Natomiast dla Klientów dla których cena ma kluczową rolę możemy zaoferować gotowy szablon graficzny delikatnie zmodyfikowany na potrzeby konkretnej realizacji.

Niezależnym kosztem, o którym należy pamiętać są materiały multimedialne na strone takie jak zdjęcia czy filmy (najczęściej z banków internetowych) oraz fonty jeśli zdecydujemy się na płatne kroje tekstu.

Inprox Software >

INTUICYJNE ZAPLECZE

Sam zarządzaj treścią swojej strony!

W dzisiejszych czasach tak samo jak dynamicznie zmieniają się firmy, zmieniają się też ich strony WWW. W tym wypadku najłatwiej jest wykonać stronę WWW posiadającą panel do zarządzania jej treścią (CMS) przez członka personelu naszej organizacji.

Realizujemy autorskie systemy zarządzania treścią (Content Management Systems) dla stron WWW i aplikacji internetowych. Najczęściej jednak korzystamy z gotowych silników dostępnych na rynku takich jak Wordpress, Joomla czy Drupal. Systemy takie oprócz modyfikacji treści pozwalają też na weryfikacje statystyk oraz interakcje z Klientami naszej witryny internetowej.

Inprox Software >
zaplecze aplikacjiSKLEPY INTERNETOWE

Realizujemy innowacyjne i przejrzyste sklepy internetowe, posiadające zaawansowane wyszukiwanie produktów, integrowacje z systemami zewnętrznymi i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.Czym jest sklep online ?

Sklep internetowy to platforma dostępna przez przeglądarkę internetową na całym świecie. Pozwala ona na sprzedaż dowolnych przedmiotów i usług na całym świecie oraz na automatyzacje procesów z tym związanych. Dodatkowo silnik sklepu można zintegrować z innymi systemami takimi jak szybkie płatności, zlecenia wysyłki paczek czy Facebook.
sklepy internetowe

Jak możemy pomóc?

Posiadamy spore doświadczenie w tematyce e-commerce oraz w projektowaniu stron WWW co pozwala nam na stworzenie kompleksowego projektu realizacji, wdrożenia i rozwoju sklepu internetowego.Inprox Software >

NASI KLIENCI

Posiadamy w swoim portfolio usług informatycznych największe Polskie firmy
Zarezerwuj termin