Outsourcing IT zarządzany przez Klienta

Outsourcing presonelu IT
(Body Leasing) to forma krótko lub długoterminowego wynajmu pracowników.

Dzięki właśnie takiej formie współpracy nie trzeba angażować własnych zasobów przedsiębiorstwa na rekrutację, wdrożenie pracownika, sprawy kadrowe czy księgowe. Dzięki zastępowalności pracowników urlopy czy zwolnienia lekarskie nie przerywają ciągłości powierzonej pracy . Głównym atutem naszej oferty jest jednak to, że wynajmowany przez nas personel to osoby z udokumentowanym doświadczeniem, pracujące z nami ramie w ramie przy codziennej obsłudze kontrahentów.

Aktualna dostępność personelu:

Młodszy Specjalista IT
100%
Starszy Specjalista IT
83%
Administrator
79%
Kierownik projektu
65%

Wyposażenie pracownika

Laptop i telefon
Każdy pracownik jest wyposażony w telefon, który służy nie tylko do kontaktu, ale także jako analizator, tester środowisk bezprzewodowych, inwentaryzator oraz mobilny Helpdesk.
Samochód
Nasi pracownicy mają dostęp do samochodów, co pozwala na obsługę wielu oddziałów w całej Polsce.
MS Office365
Pracownicy korzystają z MS Office365, który zapewnia narzędzia do zdalnego zarządzania, komunikacji, współpracy, tworzenia dokumentów oraz przechowywania danych w chmurze.
TeamViewer
Nasi specjaliści używają narzędzia TeamViewer do zdalnej pomocy technicznej i rozwiązywania problemów.
Zastępca
Każdy specjalista ma swojego zmiennika, który od początku współpracy jest wdrażany w specyfikę pracy w firmie klienta, aby zapewnić ciągłość prac w razie nieobecności.
Dostęp do środowiska LAB
Każdy pracownik ma w pełni dostępne środowisko laboratoryjne stworzone naa potrzeby weryfikacji różnych scenariuszy szczególnie wdrożeniowych, by zyskać pewność czy nie pojawią się w trakcie nieprzewidziane wątki.

Potrzebujesz kompleksowej obsługi IT?

Twoje potrzeby lub kompetencje są zbyt małe by wynająć pracownika? Zamów zwykłą

obsługę informatyczną dla firm.

Oferta obsługi IT
Loading carousel...