+48 690 889 959biuro@inprox.pl

Współpraca

Sprawdź czy nie potrzebujesz solidnego partnera

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Naszą dewizą jest się dzielić biznesem, a nie go zabierać.

Wizja współpracy ...

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję zdobyła dzięki otwartości, innowacyjności i zaufaniu. Zawsze uważnie przyglądamy się każdej propozycji dzięki której moglibyśmy wspólnymi siłami poszerzyć zakres działalności naszych firm, stworzyć niespotykaną dotąd usługę czy produkt lub wspomóc się w zakresie intelektualnym czy technicznym. Szczególnie zachęcamy firmy jak i osoby indywidualne, które pragną zrealizować swoją wizję biznesu. W ramach współpracy możemy zaoferować nasze doświadczenie, zespół specjalistów, wsparcie techniczne jak i zaplecze sprzętowe.

współpraca z inprox

KARIERA

Sprawdz czy nie szukasz pracy w zespole INPROX !
Programista PHP
Firma Inprox sp. z o.o. poszukuję programisty PHP z doświadczeniem w projektach komercyjnych oraz umiejętnością pracy w grupie.
Specjalista ds. IT - Microsoft
Firma Inprox sp. z o.o. poszukuję Specjalisty ds. IT ze szczególnym uwzględnieniem znajomości produktów Microsoft Windows Server i platformy Microsoft Azure.
Młodszy programista PHP
Firma Inprox sp. z o.o. poszukuję programisty PHP z doświadczeniem w projektach komercyjnych oraz umiejętnością pracy w grupie.
Programista Wordpress / PHP
Firma Inprox sp. z o.o. poszukuję programisty Wordpress / PHP z doświadczeniem w projektach komercyjnych oraz umiejętnością pracy w grupie.
Telemarketer / Telemarketerka
Firma Inprox sp. z o.o. poszukuję Telemarketera/Telemarketerki ze szczególnym uwzględnieniem znajomości podstawowych zagadnień informatycznych.


NASI KLIENCI

Posiadamy w swoim portfolio usług informatycznych największe Polskie firmy