Dostarczamy gotowe narzędzia do pracy Twojej firmy

Jak to działa?

Proces zakupu sprzętu i oprogramowania wymaga audytu, doradztwa, doświadczenia jak i dostosowania produktu do potrzeb Klienta. Z nami masz to w pakiecie.

Komputery / laptopy
Drukarki / skanery
Serwery / macierze
Monitory / projektory
Sprzęt sieciowy
Oprogramowanie
Systemy Audio & Video dla twojego biznesu

Oferujemy wielofunkcyjne, wszechstronne urządzenia
multimedialne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inprox sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług Spółki, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez Spółkę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Finansowanie

W przypadku braku środków na zakup sprzętu chętnie zaproponujemy wygodne i elastyczne finansowanie w dłuższym okresie oparte o jeden z dostepnych modeli. Złóż zapytanie w formularzu.

Długoterminowy wynajem sprzętu IT wraz z oprogramowaniem

min. 30 dni

Laptopy Standard

To podstawowe narzędzie do codziennej pracy w przedsiębiorstwie czy na konferencji. W zestawie wraz z laptopem jest poręczna torba, zasilacz oraz urządzenie wskazujące.

Laptopy Pro

Przeznaczone są dla Klientów, którzy cenią sobie bardzo wydajne jednostki, potrzebne do obsługi programów graficznych, zaawansowanych systemów lub wymagających aplikacji audiowizualnych.

Projektory

To wysokowydajne jednostki o jasności do 2000 lumenów i możliwości projekcji obrazu nawet do 300 cali, świetnie sprawdzają się podczas eventów, konferencji, kongresów czy zjazdów.

Monitory

Niezbędne urządzenia dla komputeramów stacjonarnych. Usprawniają również prace przy laptopach dając dużo wyraźniejszy, a przede wszystkim większy obraz nawet do 27 cali. Nasze monitory wyposażone są zarówno w złącza HDMI, VGA jak i DVI.

Telewizory

W odróżnieniu od projektorów dają dużo ostrzejszy i czystszy obraz. Najlepiej sprawdzają się przy niewielkich pomieszczeniach jak pokój konferencyjny lub jako urządzenie duplikujące obraz główny dla widzów z tylnych rzędów przy dużych kongresach.

Sprzęt Audio

Nieodzowny, aby w pełni oddać nasz przekaz do wszystkich zgromadzonych osób. Oferujemy głośniki, wzmacniacze oraz mikrofony zarówno dla małych bankietów jak i dużych eventów.

Loading carousel...