Sprawdź czy nie potrzebujesz niezawodnego wspólnika

Wizja współpracy

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję zdobyła dzięki otwartości, innowacyjności i zaufaniu. Zawsze uważnie przyglądamy się każdej propozycji dzięki której moglibyśmy wspólnymi siłami poszerzyć zakres działalności naszych firm, stworzyć niespotykaną dotąd usługę czy produkt lub wspomóc się w zakresie intelektualnym czy technicznym. Szczególnie zachęcamy firmy jak i osoby indywidualne, które pragną zrealizować swoją wizję biznesu. W ramach współpracy możemy zaoferować nasze doświadczenie, zespół specjalistów, wsparcie techniczne jak i zaplecze sprzętowe.

Wyślij nam swoje CV

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez Inprox sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).

...a może chciałbys u nas pracować?

  • arrow-right
    Jesteś gotowy na duży krok w swojej karierze IT?
  • arrow-right
    Szukasz ciekawej pracy, która pozwoli Ci na zdobycie nowych umiejętności?
  • arrow-right
    Zależy Ci na dobrej atmosferze i innowacyjnym podejściu do zadań?

Dołącz do naszego zespołu i pomóż nam tworzyć nowoczesne rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zwiększyć swoją wydajność.

Loading carousel...