+48 690 889 959 biuro@inprox.pl

Sprzęt i oprogramowanie

Dostarczamy gotowe narzędzia do pracy Twojej firmy

ZAKUP SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA

Współpracujemy z najlepszymi producentami oraz dostawcami sprzętu i oprogramowania.

Jak to działa?

Proces zakupu sprzętu i oprogramowania wymaga audytu, doradztwa, doświadczenia jak i dostosowania produktu do potrzeb Klienta. Z nami masz to w pakiecie.

Komputery / Laptopy
Serwery / macierze
Sprzęt sieciowy
Drukarki / skanery
Monitory / projektory
Oprogramowanie

Zakupy w termin?

Chcesz odroczyć płatność za zakupy oprogramowania lub sprzętu IT. Skotkaktuj się z nami.


14 dni
 • ibm
 • cisco
 • hp
 • microsoft
 • adobe
 • ubnt
 • km
 • dell
 • lenovo
 • xerox
 • qnap
 • kaspersky

Finansowanie

W przypadku braku środków na zakup sprzętu chętnie zaproponujemy wygodne i elastyczne finansowanie w dłuższym okresie oparte o jeden z dostepnych modeli. Złóż zapytanie w formularzu.


Wynajem sprzętu IT

Długo i krótko-terminowy wynajem sprzętu IT wraz z oprogramowaniem

Laptopy Standard

To podstawowe narzędzie do codziennej pracy w przedsiębiorstwie czy na konferencji. W zestawie wraz z laptopem jest poręczna torba, zasilacz oraz urządzenie wskazujące.

Laptopy Pro

Przeznaczone są dla Klientów, którzy cenią sobie bardzo wydajne jednostki, potrzebne do obsługi programów graficznych, zaawansowanych systemów lub wymagających aplikacji audiowizualnych.

Projektory

To wysokowydajne jednostki o jasności do 2000 lumenów i możliwości projekcji obrazu nawet do 300 cali, świetnie sprawdzają się podczas eventów, konferencji, kongresów czy zjazdów.

Monitory

Niezbędne urządzenia dla komputeramów stacjonarnych. Usprawniają również prace przy laptopach dając dużo wyraźniejszy, a przede wszystkim większy obraz nawet do 27 cali. Nasze monitory wyposażone są zarówno w złącza HDMI, VGA jak i DVI.

Telewizory

W odróżnieniu od projektorów dają dużo ostrzejszy i czystszy obraz. Najlepiej sprawdzają się przy niewielkich pomieszczeniach jak pokój konferencyjny lub jako urządzenie duplikujące obraz główny dla widzów z tylnych rzędów przy dużych kongresach.

Sprzęt Audio

Nieodzowny, aby w pełni oddać nasz przekaz do wszystkich zgromadzonych osób. Oferujemy głośniki, wzmacniacze oraz mikrofony zarówno dla małych bankietów jak i dużych eventów.

MIGRACJE SERWEROWNI

W ramach naszego rozwiązania proponujemy kompleksową relokację serwerowni. Oznacza to profesjonalne oznakowanie urządzeń składających się na data center, zabezpieczenie ich aktualnej konfiguracji, a następnie przetransportowanie ich do nowej lokalizacji.

TRANSPORT

Będąc specjalistami w branży IT wiemy jak ważny jest bezpieczny transport urządzeń. Dlatego przewożony przez nas sprzęt jest traktowany zawsze indywidualnie i zabezpieczony w sprawdzony sposób.

OBSŁUGA DOSTAW

Jak najkrótszy czas przestoju działania firmy, a tym samym czas dostawy to nasz priorytet. Dlatego nasza cała operacja relokacji jak i konfiguracja sprzętu w nowej lokalizacji odbywa się w dogodnym dla Ciebie terminie jak weekend, czy noc, kiedy Twoja firma nie pracuje.

NASI KLIENCI

Posiadamy w swoim portfolio największe Polskie firmy