xplaner

xPlaner

Lokalny system WWW do zarządzania procesem produkcji w średniej firmie (drukarnia/hafciarnia/grawer). Pozwala na wprowadzanie zamówień do realizacji, stanowisk roboczych, pracowników i śledzi przepływ zlecenia przez kolejne kroki wskazanego procesu.

fenixcrm

FenixCRM

Autorski system CRM oparty o przeglądarkę wykorzystywany przez Inprox do zawiadywania ofertami, zamówieniami oraz fakturowaniem. Posiada prosty interfejs oraz system periodycznych powiadomień klientów o zadłużeniu i innych zdarzeniach.

telemarketing

TeleMarketing Manager

Lokalny system WWW do zarządzania prowadzeniem rozmów marketingowych I pozyskiwania klientów. Idealne narzędzie dla callcenter i średnich/dużych firm, gdzie równoległa działa kilku pracowników działu handlowego. Prosty interfejs i konfigurowalne statusy oraz notatki z rozmów.

eduro

Eduro

Platforma wspomagająca zarządzanie placówką oświatową pozwalająca na prowadzenie elektronicznego dziennika, planu lekcji, generowania świadectw i arkuszy ocen oraz dająca dostęp do systemu rodzicom i uczniom. Posiada również zintegrowany moduł zarządzania dowolną biblioteką.

helpdesk

System HelpDesk

System do zgłaszania awarii oraz prac planowanych wykorzystywany przy realizacji usługi ServiceDesk. Pozwala na jednoczesną obsługę wielu firm przez wielu serwisantów. W pełni zintegrowany z serwerem pcozty email oraz na poziomie bazy danych z systemem OCS Inventory.

jewelery

Portal aukcyjny

System wielojęzyczny do sprzedaży aukcyjnej kosztowności przez Internet. Posiada możliwość prezentacji zdjęć 360o, system płatności PAYPal/dotPAY oraz posiada aplikacje mobilne na platformę iOS oraz Android.