+48 608 206 721 biuro@inprox.pl

Comarch ERP Optima

Wdrażamy najlepsze rozwiązania!

System Comarch ERP Optima

Nowoczesny system informatyczny umożliwiający zarządzanie całą firmą z jednego miejsca

Modułowość

W zależności od występujących w przedsiębiorstwie potrzeb można wdrożyć odpowiedni moduł, który usprawni pracę danego działu: np. księgowości, HR, czy magazynu.

Aktualność

System Comarch ERP jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do regulacji prawnych. Gwarantuje wysyłanie plików JPK jednym kliknięciem.

Kompleksowość

Oferujemy nie tylko wdrożenie systemu ERP, ale także szkolenia dla pracowników, serwis oraz pełną opiekę w czasie użytkowania programu.

Bezpieczeństwo

System dostarcza możliwość tworzenia automatycznej kopii danych przechowywanych on-line, która gwarantuje zabezpieczenie przed całkowitą ich utratą.

Certyfikaty

Moduły Księga Handlowa i Księga Handlowa Plus spełniają wymagania Ustawy o Rachunkowości z dnia 29.09.1994 r. Program Comarch ERP Optima uzyskał zatem Certyfikat zgodności z Ustawą o Rachunkowości.

Uniwersalność

Obok standardowych modułów program może zostać rozbudowany o rozwiązania e-commerce, które mogą poszerzyć ofertę Twojej firmy.

Od stycznia 2018 następuje obowiązek JPK dla mikrofirm

Sytem Comarch ERP Optima z modułem fakturowania gwarantuje zgodne z Polskim prawem generowanie pliku JPK.

Zapytaj o ofertę!

Popularne modułyHandel

to moduł wspierający sprzedaż i zarządzanie gospodarką magazynową. Moduł ten zawiera wszystkie funkcjonalności modułu Faktury, a także zapewnia pełną kontrolę procesów logistycznych prowadzonych w przedsiębiorstwie, co umożliwia efektywne zarządzanie towarami w magazynie.

Księga Podatkowa

pozwala na obsługę księgową przedsiębiorstwa, rozliczającej się z fiskusem na podstawie Księgi przychodów i rozchodów lub na podstawie ewidencji przychodów objętych zryczałtowanym podatkiem dochodowym oraz ewidencji wymaganych w przypadku płatników podatku od usług i towarów.

Płace i kadry

moduł jest w pełni zintegrowany z programem Płatnik, co umożliwia prowadzenie rozliczeń z ZUS. Z kolei integracja z systemem e-Deklaracje pozwala automatycznie wysyłać deklaracje podatkowe do US.

CRM

to moduł, dzięki któremu możesz zaplanować kanały kontaktu z klientem, ewidencjonować przeprowadzone spotkania, rozmowy telefoniczne oraz przydzielać zadania pracownikom, a także przeprowadzić proces windykacji.

POBIERZ
ERP COMARCH OPTIMA

Przetestuj zupełnie za darmo Comarch ERP Optima nawet przez 60dni.


Pobierz

CENNIK
DLA PRZEDSIĘBIORSTW

Pobierz aktualny cennik i wybierz moduły dla siebie albo jeden z trzech dedykowanych pakietów startowych.


Pobierz

CENNIK
DLA BIUR RACHUNKOWYCH

Pobierz aktualny cennik i wybierz moduły dla siebie albo jeden z trzech dedykowanych pakietów startowych.


Pobierz

NASI KLIENCI

Posiadamy w swoim portfolio usług informatycznych największe Polskie firmy
Zarezerwuj termin